wczytywanie

17 lutego 2020

Paclan dla natury

Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok wzrasta świadomość, że ochrona natury jest naszą wspólną sprawą. Coraz lepiej rozumiemy, że każdy z nas może zadbać o środowisko naturalne. Każdy na tyle, na ile potrafi może zrobić coś dla polepszenia stanu wód, gleby, powietrza. Ponieważ wielkie zmiany składają się z wielu małych działań.

Czy będzie to dużo, czy mało, czy tylko trochę? Nie to jest najważniejsze. Istotne jest zaangażowanie. To, że w ogóle podejmuje się inicjatywę. Bo każdy na swój sposób może przyczyniać się do ochrony planety, czy to segregując śmieci, czy robiąc przemyślane zakupy, czy biorąc udział w ekologicznych akcjach.

Każdy i Paclan też!

Poza produkcją niezbędnych w każdym domu artykułów do sprzątania, przygotowywania i przechowywania posiłków Paclan:

„Kondycja środowiska naturalnego nie jest nam obojętna. W miarę możliwości, staramy się działać na rzecz jego ochrony” – mówi Marta Krokowicz, Marketing Manager marki Paclan i dodaje – „Od lat angażujemy się w różne prośrodowiskowe inicjatywy i nieustannie technologicznie rozwijamy. Teraz mocno skupiamy się na tym, aby zaoferować klientom produkty przyjazne dla środowiska. Dać im wybór.”

 

Dlatego Paclan stworzył kompleksową ofertę – linię For Nature, składającą się z kilkunastu artykułów, z których każdy jest w jakiś sposób przyjazny dla natury. Opakowania do nich wykonane są z makulatury lub z papieru z certyfikatem FSC. A każdy produkt spełnia przynajmniej jeden z wymogów, jakie marka narzuciła sobie przy tworzeniu tej serii, a więc został wyprodukowany z:

Linia For Nature marki Paclan powstała, ponieważ ochrona natury jest naszą wspólną sprawą i liczy się każde działanie. Powstała, abyśmy mogli zadbać o naszą planetę tak, jak dbamy o nasze domy. Czy konsumenci będą zainteresowani taką ofertą? Wkrótce się przekonamy.

Komentarze: 0

Powiązane artykuły